• Baner O Wyjezdzie

NAJWAŻNIEJSZE !!!

Największym atutem naszych wyjazdów są ludzie ambitni, aktywnymi, którzy wiedzą, czego chcą od życia i co to jest dobra zabawa. Oprócz najlepszego towarzystwa, świetnej ceny i pro-organizacji na każdym wyjeździe otrzymacie moc niezapomnianych atrakcji.

Dodatkowo dajemy Wam !!!

REZERWACJA TYLKO 99 ZŁ

Hmm tak powinno być czemu masz płacić więcej i wiemy że zrobisz wszystko aby pojechać z nami na Polish-Days& WinterEvent Festiwal

BEZ KOSZTOWA ZMIANA UCZESTNIKA

Jak nie możesz jechać w każdej chwili możesz odsprzedać swoje miejsce, a my bezpłatnie dokonamy zmiany w naszym systemie.


Gwarancja niezmienności ceny – Nigdy nie podnieśliśmy i nie podniesiemy ceny po zawarciu umowy.

Największy bagaż główny w standardzie - Z nami możesz zabrać największy bagaż główny w standardzie nawet do 23 kg to zdecydowanie więcej niż w biura konkurencyjne.

Pro-organizacja – Wyjazdy SunEvent i WinterEvent to super organizacja każdego dnia waszego wyjazdu.

Autokary Lux i De Lux bez dopłat w standardzie – Wasze bezpieczeństwo i komfort podróży jest dla nas niezwykle istotny, dlatego 90% transferów odbywa się Luksusowymi autokarami maksymalnie do 3 lat.

KONCERTY IMPREZY i EVENTY - Wszyscy uczestnicy otrzymuja za 0 zł opaskę upoważniającą do wstępu na wszystkie imprezy, eventy, koncerty  oraz rabatu na zakup alkoholu i jedzenia podczas Polish-Days i WinterEvent Festiwal.

baner na stronie gl112

baner glowny4

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.